کشت و صنعت بردیا
خانه / پد سلولزی / بازار فروش پد های سلولزی مرغداری | موارد استفاده آنها در کشور

بازار فروش پد های سلولزی مرغداری | موارد استفاده آنها در کشور

کسانی که در امر پرورش مرغ و انواع پرندگان به فعالیت مشغول هستند، به خوبی از این موضوع آگاهی دارند که به وجود آوردن یک هوای بهداشتی و خنک برای مرغ ها و سایر پرندگان پرورشی، تا چه حد می تواند در سلامتی آن ها نقش مهمی را ایفا نماید. یکی از عمده ترین محصولاتی که در این زمینه نقش اساسی ایفا می کند پدهای سلولزی است که موارد استفاده آنها در کشورمان بسیار زیاد است. برای خرید این محصول می توان به بازار فروش پد های سلولزی مرغداری مراجعه نمود و مرغوب ترین نوع این محصولات را خریداری کرد. 

بازار فروش پد های سلولزی مرغداری | موارد استفاده آنها در کشور

موارد استفاده پد های سلولزی مرغداری در کشور

موارد استفاده پد های سلولزی مرغداری در کشورموارد استفاده از پد های سلولزی مرغداری در کشورمان بسیار گسترده است، چرا که یکی از مهم ترین دغدغه های هر پرورش دهنده مرغ این است که بتواند یک هوای مطبوع برای پرندگان خود ایجاد نماید. 
اگر دمای هوای مرغداری ها از حد معمول خود که معمولاً میان ۲۰ تا ۲۸ درجه سانتیگراد است بالاتر رود و این گرما با رطوبتی که در مرغداری ها وجود دارد مخلوط شود، موجب تلف شدنمرغ ها شده و یک آسیب جدی به اقتصاد پرورش دهندگان طیور وارد می نماید. 
اما تولید پد های سلولزی مرغداری پیشرفت بسیار مهمی در این زمینه محسوب می شود، چرا که با استفاده از آن می توان به راحتی گرما و رطوبت محیط را از بین برد و یک هوای سالم برای پرندگان به وجود آورد.

فروش عریض ترین انواع پد های سلولزی مرغداری

فروش عریض ترین انواع پد های سلولزی مرغداریدر کشورمان کارخانجات معتبری وجود دارند که به ساخت پد سلولزی مشغول هستند و با فروش عریض ترین انواع این پدها، گامی مهم در جهت سلامتی مرغ های در حال پرورش در مرغداری ها برداشته اند.
انواع ویژگی های منحصر به فردی که پس از تهیه پد های سلولزی مرغداری از آن شاهد خواهید بود، موارد زیر است:

  • برطرف کننده رطوبت موجود در مرغداری ها
  • به وجود آوردن یک هوای سالم و خنک برای پرندگان
  • جلوگیری از ورود حشرات به داخل مرغداری ها
  • کاهش ورود گرد و غبار

بازار بزرگ فروش پد های سلولزی مرغداری

بازار بزرگ فروش پد های سلولزی مرغدارییکی از بزرگ ترین بازارهای فروش پد سلولزی در کرج واقع شده است و بسیاری از تامین کنندگان عمده این محصول، با مراجعه به این بازار در شهر کرج، محصول مورد نظر خود را خریداری نموده و آن را در اختیار مرغداری ها قرار می دهند.
در واقع می توان گفت این پد ها از مهم ترین بخش های تشکیل دهنده سیستم های تهویه هوا در مرغداری ها به شمار می روند و برای تامین هوای سالم در این مکان ها بسیار لازم و ضروری می باشند.

صادرات پد های سلولزی مرغداری

صادرات پد های سلولزی مرغداریخوشبختانه در کشورمان کارخانجات متعددی وجود دارند که با ارئه پد های سلولزی مرغداری ارزان خدمات گسترده ای را به این مراکز انجام می دهند. حتی امروزه شاهد صادرات پد های سلولزی مرغداری به بسیاری از کشورهای جهان نیز هستیم.
در فصل های گرم سال، لازم است که از سیستم هایی در مرغداری ها استفاده شود که به راحتی هوای گرم داخل را به بیرون انتقال داده و هوای خنک را جایگزین آن نمایند، این کار با کمک پد های سلولزی به راحتی انجام شده و موجب بالا رفتن طول عمر و سلامتی مرغ ها می گردد.

بازرگانی فروش پد های سلولزی مرغداری

بازرگانی فروش پد های سلولزی مرغداریبازرگانی فروش پد های سلولزی مرغداری عمده این محصول را با قیمت مناسب در دسترس مشتریان خود قرار می دهد.
این پد ها با توجه به ابعادی که دارند و جنس مواد اولیه ای که در تولید آن ها به کار رفته است، ممکن است از نظر قیمت تفاوت هایی با همدیگر داشته باشند.
اما آنچه مهم است این است که این پد ها با هر قیمتی که در بازار ارائه شوند، در مقابل کارایی که از آن ها شاهد هستیم، بسیار قدرتمند عمل می کنند؛ چرا که نه تنها هوای گرم، بلکه گرد و غبار و بسیاری از آلودگی های محیطی مرغداری ها را به راحتی به بیرون انتقال داده و هوای سالم را جایگزین آن می نمایند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پد سلولزی در تهران | تهیه آن در عرض های مختلف در کشور

فروش پد سلولزی در تهران توسط تولید کننده های این محصول صورت می گیرد. تولید کننده ها محصولات خود را برای فروش عمده در دسترس خریدار های آن قرار می دهند. همچنین بر

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام