کشت و صنعت بردیا
خانه / دانخوری بشقابی / شرکت توزیع دانخوری بشقابی

شرکت توزیع دانخوری بشقابی

دانخوری بشقابی از وسایل پرکاربرد و ضروری در واحد های پرورش طیور می باشد که با استفاده از مواد پلاستیکی و در مدل هایی مرغوب تولید می شوند و بهترین و کم خطر ترین وسیله برای دان دادن به پرنده می باشند. در شرکت توزیع دانخوری بشقابی بهترین مدل های این وسیله به فروش می رسند که از کیفیت ممتازی برخوردار می باشند و قیمت هایی مشتری پسند نیز دارند.

شرکت توزیع  دانخوری بشقابی

صفر تا صد دانخوری بشقابی را بدانید

صفر تا صد دانخوری بشقابی را بدانید همانطور که در جریان می باشید در مرغداری ها جهت خوراک دادن به طیور از ظرف های مخصوص استفاده می کنند؛ این وسایل که دانخوری نام دارند، ظروفی بشقاب گونه می باشند که در فواصل معین به شبکه هایی که به این منظور ایجاد شده اند، متصل می شوند؛ بنابراین جایگاه آنها ثابت می باشد.

برای ساخت این وسایل از مواد اولیه پلاستیکی درجه یک استفاده می شود و از این رو بسیار محکم و با دوام می باشند، همچنین ساختار آنها به شکلی می باشد که چند پرنده هم زمان می تواند از آنها غذا بخورد.

دانخوری ها وزن سبکی دارند و میزان هزینه های لازم برای ساخت هر کدام از آنها اندک می باشد، در مقابل هر کدام از آنها برای مدت های نامحدودی قابل استفاده می باشد؛ این وسایل معمولا در رنگ های مشخصی مانند رنگ قرمز، زرد و… تولید می شوند و در میان جمعیت انبوه طیور به راحتی قابل تشخیص هستند.

هر کدام از این ظرف ها از چند بخش ساخته می شوند که در کنار هم تشکیل یک مجموعه مجهز می دهند که بعد از نصب محکم در جایگاه خود ثابت می ماند و وسیله ای راحت و بیخطر برای پرنده هم به حساب می آید.

دانخوری ها هم برای دان و هم برای آب قابل استفاده می باشند و عمق هایی استاندارد برای آنها در نظر گرفته می شود که پرنده راحت می تواند از آنها تغذیه مورد نیاز خود را تامین کند.

برترین فروشندگان دانخوری بشقابی

برترین فروشندگان  دانخوری بشقابی امروزه تولید انواع دانخوری بشقابی حرفه ای با کیفیت به صورت اختصاصی در مراکز مربوطه انجام می پذیرد و بنابراین خرید آنها امری ممکن و راحت بوده و مدل هایی متفاوت از آنها در بازار های مربوطه یافت می شود که آنها را بر اساس پرنده پرورشی می توانید انتخاب و خریداری کنید.

برترین فروشندگان دانخوری بشقابی بهترین مدل های این وسیله را عرضه می کنند که بر روی آنها به اندازه کافی کار شده است و از این رو تمامی ویژگی های لازم برای یک دانخوری خوب را دارا می باشند و در مقابل قیمت های روز آنها بسیار مناسب و ارقامی مقرون به صرفه و ارزان دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام