کشت و صنعت بردیا
خانه / آبخوری / عرضه کنندگان آبخوری دستی مرغ

عرضه کنندگان آبخوری دستی مرغ

آبخوری دستی مرغ جزوه تجهیزات و وسایل مهمی می باشد که در امر پرورش مرغ ها و اداره مرغداری های بزرگ و کوچک در سطح تمامی کشور مورد استفاده قرار گرفته و توانسته است با جذب مشتریان بیشتر به طور روز افزون درصد فروش خود را افزایش دهد.

عرضه کنندگان آبخوری دستی درجه یک برای مرغ نمونه‌هایی از این محصول را با کیفیت و کارایی فوق العاده در انواع مدل ها برای مشتریان و مصرف کنندگان عرضه نموده و به فروش می‌رساند.

عرضه کنندگان  آبخوری دستی مرغ

مشخصات آبخوری دستی مرغ

مشخصات آبخوری دستی مرغ در این قسمت ما می خواهیم تا به بیان و توضیح مشخصات آبخوری دستی مرغ پرداخته در ادامه اطلاعات جامع و خوبی را برای مشتریان از سایر افراد بازگو کنیم تا آنها بتوانند با بهره گرفتن از این اطلاعات سطح آگاهی خود را نسبت به مسائل مورد نظر و مشخصات آن افزایش داده و سپس نمونه مناسب و با کیفیت را خریداری کرده و مصرف کنند.

  1. از جمله مشخصات این محصول میتوان به مدل های گوناگون و متنوع آن اشاره کرد و گفت بدین معنی می باشد که محصول مورد نظر بر روی نمونه‌های مختلفی در انواع گوناگون می باشد که هر کدام از آنها دارای شکل ظاهری متفاوتی هستند و هر یک به طبع مشتریان خاص خود را نیز دارا می باشد.
  2. از دیگر مشخصه محصول مورد نظر به عملکرد آن می باشد که با توجه به اینکه نمونه مورد نظر دارای چه مدلی می باشد عملکرد آن نیز با دیگر نمونه ها بوده و در هنگام خرید باید به این نکته توجه شود.
  3. رنگ محصول مورد نظر سفید بوده و قسمت هایی که مرغ باید از داخل آن ها بنوشد قرمز می باشد این مشخصه به این دلیل می باشد که مرغ‌ها به راحتی قسمت مشخص شده برای خوردن آب را از سایر قسمت ها تشخیص دهند.
  4. قیمت آبخوری های دستی معقول و متناسب بوده که این مورد جزو مشخصات مهم محصول به شمار می رود که موجب شده تا افراد زیادی در این زمینه توانایی مالی خرید و استفاده از این محصول را دارا باشند.

فروشندگان مستقیم آبخوری دستی مرغ

فروشندگان مستقیم  آبخوری دستی مرغ فروشندگان مستقیم آبخوری فنری و دستی مرغ محصولات کاملا با کیفیت را تحت بهترین شرایط در تعداد عمده و جزئی برای مشتریان عرضه نموده و مورد نیاز آنها را با قیمت مناسب و در نظر گرفتن شرایط مطلوب در اختیارشان قرار داده و به فروش می‌رساند.

مشتریان خریداران گرانقدر برای اینکه با فروشندگان مستقیم این محصول ارتباط برقرار کرده و نمونه مورد نظر خود را با شرایط درنظر گرفته شده خریداری کنند، می‌توانند از طریق این سایت اقدام نموده و راهنمایی های موجود در آن نیز بهره ببرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام