کشت و صنعت بردیا
خانه / آبخوری مرغداری / فروش آبخوری مرغ و تجهیزات و لوازم مرغداری دست دوم

فروش آبخوری مرغ و تجهیزات و لوازم مرغداری دست دوم

فروش آبخوری مرغ و تجهیزات و لوازم ساده یا اتوماتیک مرغداری در نمونه های نو، یا دست دوم در فروشگاه های عرضه لوازم مرغداری در اینترنت دایر می باشد. و این امکان را برای خریداران انواع مختلف تجهیزات مرغداری فراهم می سازد تا، قبل از خرید، با تمامی نمونه ها رو به رو شده، و با کارآیی هر یک را به بهترین شکل ممکن آشنا شوند. فروش لوازم و تجهیزات مرغداری اعم از انواع آبخوری و دانخوری در سایت ها و فروشگاه های مربوطه انجام میشود. همچنین این تجهیزات به صورت دست دوم نیز به فروش میرسند که در این مورد باید به مواردی دقت نمود.

فروش آبخوری مرغ

فروش آبخوری مرغداری در نمونه های نو و دست دوم

آبخوری را می توان یکی از ضروری ترین لوازم در مرغداری برشمرد. که در دهه های پیش نمونه های مختلفی از آبخوری را در سالن های مرغداری مورد استفاده قرار می دادند. ولی هر کدام مشکلاتی را با خود به همراه داشت. به این منظور که با پخش شدن آب در سالن امکان بروز برخی مریضی ها برای پرندگان وجود دارد.

آب و دانه از جمله مواردی می باشد که در رشد پرندگان تاثیرات بسیاری را به همراه دارد. در حال حاظر فروش آبخوری مرغ در نمونه های کاملا اتوماتیک، یا ساده، درصد بالایی از مشکلات را از میان برداشته، و سبب بالا رفتن راندمان پرورش مرغ، و پرندگان دیگر در سالن ها شده است.

فروش آبخوری مرغ

ساخت نمونه های متنوع لوازم مرغداری دست دوم

در برخی موارد افرادی هستند که به دلیل بروز برخی مشکلات اقدام به جمع آوری تجهیزات، و لوازم مرغداری خود کرده اند، و به معرض فروش گذاشته اند. حال افرادی که قصد راه اندازی سالنی کاملا مجزا را دارند و توان مالی کافی را ندارند، می توانند با قیمتی کاملا مناسب تمامی این لوازم را در اختیار بگیرند.

فروش آبخوری مرغ

تجهیزات لازم برای احداث مرغداری در شیراز

 • سیستم های سرمایشی و گرمایشی
 • دما سنج
 • رطوبت سنج
 • تایمر
 • دانخوری
 • آبخوری
 • دستگاه جوجه کشی

فروش آبخوری مرغ

قیمت سیستم آبخوری و انواع مختلف آن

میزان آبی که به مرغ ها میرسد باید به اندازه ای باشد که بدن آن ها دچار کم آبی نشود. خصوصا در مواقعی که دما ی هوا گرم تر است این نیاز بیش تر میشود. تغذیه و آبرسانی مناسب به مرغ ها رابطه ی مستقیم با پروار شدن ها و افزایش بازدهی مرغداری دارد. انواع آبخوری های مورد استفاده در مرغداری ها به قرار زیر است:

 • سیستم آب خوری کله قندی یا دستی
 • سیستم آبخوری ناودانی
 • سیستم ابخوری زنگوله ای
 • سیستم آبخوری نیپل

در اولین نوع که نوع دستی است برای تمامی مراحل مانند پر کردن، خالی کردن و تمیز کردن آبخوری به کارگر نیاز است که باعث میشود هزینه ی زیادی صرف دستمزد کارگران شود. از آبخوری نوع دوم یا ناودانی هم اکثرا برای قفس های مرغ ها استفاده میشود. آبخوری زنگوله از نوع اتوماتیک است که کار را برای ما بسیار اسان خواهد کرد. در این بین بهترین سیستم آبخوری، نوع نیپل است.

فروش آبخوری مرغ

خرید تجهیزات و لوازم مرغداری در اصفهان

تجهیزات مرغداری توسط کارخانه های تولید کننده تجهیزات مرغداری طراحی، تولید و روانه ی بازار میشود. خرید این تجهیزات هم از طریق سایت های اینترنتی و هم نمایندگان فروش این کالاها و هم به صورت مستقیم از خود کارخانه امکان پذیر است. خرید از کارخانه به دلیل حذف واسطه ها، به صرفه تر خواهد بود. همچنین برای کاهش هزینه ها میتوان این تجهیزات را به صورت دست دوم نیز تهیه کرد. که در این صورت باید دقت لازم را بفرمایید تا وسیله ی دست دوم کاملا سالم باشد.

فروش آبخوری مرغ

سفارش محصول :

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تمامی لوازم مرغداری و راه اندازی یک مجموعه، می بایست با مدیران فروش مجموعه بزرگ بردیا کشت، از طریق سایت های اینترنتی ارتباط برقرار کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع آبخوری

خرید انواع آبخوری نیپل در تجهیز مرغداری

خرید انواع آبخوری نیپل در تجهیز مرغداری مکاتیزه تاثیرات بسزایی به همراه دارد. گوشت مرغ …

کانال تلگرام