کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش فرغونی / فروش سمپاش فرغونی دست دوم

فروش سمپاش فرغونی دست دوم

فروش سمپاش فرغونی با مخازنی از جنس پلی اتیلن در حجم های مختلف، و نوع کارایی، و قدرت موتور کاملا متفاوت، ساخت کشور های پر قدرت، به صورت دست دوم و یا نو برای خرید عموم متقاضیان در بازار موجود می باشد. که وجود نمونه دست دوم آن در بازار سبب شده تا متقاضیان بسشتری اقدام به خرید دستگاه سمپاش فرغونی کنند.

فروش سمپاش

راهنمای خرید و فروش سمپاش پشت تراکتوری دست دوم

این نمونه از دستگاه ها به دلیل طراحی که در ساخت آنها صورت گرفته سبب شده تا بسیاری از باغداران و زمین داران این دستگاه را مورد استفاده قرار دهند. به این دلیل که به نسبت سمپاش کوله ای  و دیگر نمونه ها مقدار چند برابری سم درون مخزنش جای می گیرد و با توجه به این حجم مایع یک دستگاه کشنده مانند تراکتور مورد نیاز می باشد. و در اکثر مناطق ناهموار نیز می توان از این نمونه سمپاش نهایت بهره بری را داشت. این سمپاش در نمونه و ابعاد متفاوتتی تولید و روانه بازار می شود که هر کدام شرایط خاصی را به خود اختصاص داده است.

فروش سمپاش

تمامی این خصوصیات سبب شده تا این نمونه از سمپاش خود را از دیگر اعضای خانواده سمپاش ها جدا کند و در پله کانی بالاتر قرار گیرد.

قیمت سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری دست دوم

در بسیاری از موارد دیده شده که بسیاری از زارعین با اینکه احتیاج زیادی به سمپاش دارند، اما توان خریداری این دستگاه ها را ندارند. که وجود انواع مختلف سمپاش های دست دوم در بازار سبب شده تا درصد بالایی از این افراد بتوانند با قیمتی بسیار عالی با توجه به نمونه نو، دستگاه سمپاشی را خریداری کنند.

فروش سمپاش

فروش سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری با توجه به نوع آن یعنی نو یا دست  دوم بودن آن متفاوت است. شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت‌ها و همچنین خرید این نوع محصول با توجه به نیازتان به مراکز فروش مراجعه کنید.

بهترین قیمت سمپاش فرغونی ۲۰۰ لیتری را از کجا تهیه کنیم

سمپاش فرغونی یکی از انواع مدل‌های سمپاشی است که در مزارع مختلف به‌ خصوص مرکبات کاربرد بسیاری دارد. این مدل، دارای یک پمپ و یک مخزن می‌باشد و نیروی مورد نیاز خود برای حرکت را به واسطه یک موتور بنزینی تأمین می‌کند. این نمونه از سمپاش در دو ابعاد ۱۰۰ و ۲۰۰ لیتری تولید شده است که هر کدام از مخازن نمونه های مختلفی از پمپ و موتور را در کارنامه و زیر مجموعه خود قرار داده است. برای اینکه بتوان بهترین قیمت از این دستگاه ها را به دست آورد می بایست با مراکز اصلی تولید این دستگاه ها در ارتباط بود، تا قیمت به روز آن را به دست آورد.

فروش سمپاش

انواع سمپاش فرغونی در دیوار

استفاده از این سمپاش با توجه به نوع مصرف آن متفاوت است. به عبارتی دیگر سمپاش فرغونی شبیه یک کارواش است که می‌توان از آن در کارهای مختلف از قبیل سم‌پاشی و شستن درختان، شستن تابلوها و نرده‌های خیابان استفاده کرد. خرید این دستگاه در مراکز گوناگون صورت می گیرد. اما در برخی از مواقع این کار در برنامه دیوار انجام می شود که در این حالت می بایست از صحت و سلامت دستگاه اطمینان کافی را به دست آورد.

فروش سمپاش

 مشخصات سمپاش فرغونی موتوری به چه شکل می باشد

شاید دلیل اصلی این نوع نام‌گذاری به سمپاش فرغونی این باشد که تمامی تجهیزات آن بر روی یک شاسی که شبیه به فرغون می‌باشد تعبیه شده است.

از دیگر مشخصات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تانکر
  2. پمپ
  3. نازل
  4. صافی
  5. اتصالات

توضیحات :

  • موتور طرح هوندا ۱۷۰F
  • پمپ سه پیستونی
  • مخزن ۱۰۰ لیتری دو طبقه
  • لارنس با شاک ترکیه
  • شیلنگ ۵۰ یاردی، کره ای پانافلکس

فروش سمپاش

به‌طور کلی تانکر سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتر است که به همراه پمپ و سایر تجهیزات آن بر روی یک شاسی قرار داده شده‌اند و برای تمامی سموم نباتی که به صورت خالص تهیه و با آب مخلوط می‌شوند، برای سمپاشی منظم و یکنواخت بر روی گیاهان و محصولات باغی پاشیده می‌شوند.

فروش سمپاس فرغونی نو و دست دوم در شیپور به چه شکل می باشد

شیپور یکی از مراکزی می باشد که برخی از افراد در آن دستگاه های مختلف سمپاشی را به معرض فروش می گذارند. قیمت فروش و همچنین خرید این نوع از سمپاش­ها با توجه به نوع آن یعنی نو یا دست دوم بودنشان متفاوت است. خرید سمپاش نو این مزیت را دارد که علاوه بر ضمانت محصول توسط شرکت‌های فروشنده به خریدار این اطمینان را می‌دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل می‌تواند خرابی دستگاه را با کمترین هزینه رفع کند، موضوعی که در خرید نوع دسته دوم این سمپاش صدق نمی‌کند. لذا در خرید جنس نو باید به خدمات پس از فروش و قبل از خرید سمپاش دست دوم فرغونی به میزان کارایی و راندمان دستگاه توجه کرد.

فروش سمپاش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سمپاش

قیمت فروش سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری

قیمت فروش سمپاش فرغونی با توجه به برخی تجهیزات مهم آن، از قبیل، قدرت موتور، …

کانال تلگرام