کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش فرغونی / فروش مستقیم سمپاش فرغونی برقی

فروش مستقیم سمپاش فرغونی برقی

از بهترین و کاربردی ترین سمپاش هایی که به صورت گسترده و فراوان برای سمپاشی زمین و محصولات کشاورزی مختلف استفاده می شود، می توان سمپاش فرغونی برقی را نام برد. امروزه اغلب به منظور فروش سمپاش فرغونی درجه یک برقی از روش مستقیم یا همان بدون واسطه استفاده می شود که در این روش فروش به علت آنکه در زمان خرید و فروش واسطه ای وجود ندارد و محصول مورد نظر از فروشنده به مصرف کننده عرضه می شود، قیمت آن بسیار زیاد کاهش می یابد.

فروش مستقیم سمپاش فرغونی برقی

مشخصات سمپاش فرغونی برقی

مشخصات سمپاش فرغونی برقی از زمان های بسیار قدیم سمپاشی زمین های کشاورزی، دامداری و مرغداری ها و غیره به صورت گسترده و فراوان انجام می شده است که البته در سال های بسیار قبل انجام این کار اغلب با دستگاه و روش های بسیار ساده و ابتدایی صورت می گرفته است و با گذشت زمان و ساخت دستگاه های پیشرفته، روش کار کاملا تغییر کرده است.

امروزه اغلب به منظور سمپاشی محصولات و زمین های کشاورزی و مکان های مختلف از دستگاه های بسیار زیادی متناسب با مکان مورد نظر استفاده می شود که از رایج ترین و بهترین آنها می توان به سمپاش فرغونی برقی اشاره کرد.

وجود مشخصات و خصوصیات منحصر بفرد در این محصول باعث تمایز آن با سایر سمپاش ها شده است که به همین دلیل ما قصد داریم تا مهمترین و اصلی ترین مشخصات این محصول را برای شما خریداران و مشتریان عزیز به صورت خلاصه و کلی بیان کنیم.

امکان فعالیت و راه اندازی این محصول با سوخت مخصوص از جمله بنزین و انرژی برق، تولید شده در حجم و مخزن، پمپ و شیلنگ های متنوع و مختلف، مقدار طول پاشش آن حدودا ۱۵ متر، امکان تنظیم کردن مقدار پاشش سم و غیره از مشخصات مهم و اصلی این محصول می باشد.

تولیدکنندگان سمپاش فرغونی برقی

تولیدکنندگان سمپاش فرغونی برقی کشور ما از جمله کشورهای بسیار پیشرفته و فعالی به شمار می رود که در آن بهترین و مرغوب ترین سمپاش فرغونی مرغوب برقی توسط بهترین و با تجربه ترین تولید کنندگان به روش های صنعتی تولید و ساخته می شود.

در سال های اخیر با توجه به استقبال بی نظیر مشتریان از خرید این محصول و افزایش تقاضای آنها نیز میزان فعالیت این تولید کننده ها به صورت قابل توجهی افزایش داشته است. این تولید کنندگان در تلاش اند تا حد امکان از ابزار و قطعات اولیه و درجه یک، روش های مدرن و پیشرفته و دستگاه های مجهز برای تولید و ساخت این محصول استفاده نمایند و یک محصول عالی و اصل را تولید و سپس به تمامی بازارهای خرید و فروش داخلی و حتی خارجی عرضه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سمپاش

قیمت فروش سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری

قیمت فروش سمپاش فرغونی با توجه به برخی تجهیزات مهم آن، از قبیل، قدرت موتور، …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام