کشت و صنعت بردیا
خانه / پد سلولزی / فروش پد سلولزی در تهران | تهیه آن در عرض های مختلف در کشور

فروش پد سلولزی در تهران | تهیه آن در عرض های مختلف در کشور

فروش پد سلولزی در تهران توسط تولید کننده های این محصول صورت می گیرد. تولید کننده ها محصولات خود را برای فروش عمده در دسترس خریدار های آن قرار می دهند. همچنین برای خریداری این محصولات می توانید به مراکز و بازار های اصلی این کالا رفته و بعد از تحقیق درباره محصول مورد نظر نسبت به خرید اقدام کنید. اکثر عمده فروشی ها و تولید کننده های این محصولات در پایتخت کشور قرار دارند. فروشنده های این محصول با خرید از تولیدی ها و کارگاه های این کالا ها به قیمت درب کارخانه می توانند از سود بیشتری در خرید و فروش این کالا بهره ببرند.

فروش پد سلولزی در تهران | تهیه آن در عرض های مختلف در کشور

خرید پد سلولزی در عرض های مختلف در کشور

خرید پد سلولزی در عرض های مختلف در کشورخرید پد سلولزی در عرض های مختلف در کشور صورت می گیرد. امروزه کارخانه های تولید این محصول به انواع پد سلولزی در تولیدی های سراسر کشور می پردازند. این کالا ها توسط طراحان خلاق و مشاوران فروش کارخانه طراحی شده و به تولید انبوه می رسند. 

برای خرید این محصولات در هر کجای ایران مشتری ها می توانند هم به صورت حضوری به شرکت پد سلولزی بروند و اقدام به خرید کنند و هم اینکه به صورت غیر حضوری و از طریق خرید آنلاین پد سلولزی با استفاده از مشاوره های رایگان قبل از خرید برای مشتری ها کالا های مورد نظر خود را انتخاب کنند و خرید خود را به سرانجام برسانند.

فروشندگان پد سلولزی در تهران

فروشندگان پد سلولزی در تهرانامروزه با در نظر گرفتن مزایای این محصولات فروشندگان پد سلولزی در تهران مشغول به فعالیت در این حرفه شده اند. یکی از وظایف این فروشنده ها دادن اطلاعات از قبیل انواع این پدها به مشتری های خود می باشد که این محصولات شامل:

  • پد سلولزی مرغداری 
  • پد سلولزی ۵۰۹۰

می شود. انواع مختلف این محصولات کاربرد های متفاوتی را دارا می باشند. نوع و جنس این اجناس نیز در فروش آن ها تاثیر بسزایی دارد. چنانچه از مواد اولیه درجه یک در ساخت و تولید این محصولات به کار رفته باشد سود دهی از فروش آن ها نیز در بازار ها و مراکز این اجناس بالا می رود و مشتری های بیشتری را برای خرید جذب می کنند.

مزیت های استفاده از پد سلولزی

مزیت های استفاده از پد سلولزیدر این مقوله به مزیت های استفاده از پد سلولزی می پردازیم تا مشتری های این محصول را ز مزایای آن ها به خبر کنیم. این کالا ها با جذب آب بالای یک متر مکعب می توانند شست لیتر آب را جذب کنند. این محصولات همچنین به جلوگیری از باکتری های مضر برای تنفس و جلوگیری از انتقال قارچ های می پردازند.

یکی دیگر از مزیت های این اجناس در استفاده از آن ها کاهش هزینه های برق مصرفی می باشد که در صرفه جویی در برق این تولیدی ها بسیار موثر و به صرفه می باشد. این محصولات در حقیقت در بازار های امروزی جایگزین پوشال های تهویه هوا شده اند که مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته است.

پد سلولزی چیست؟

پد سلولزی چیست؟پد سلولزی یکی از واسطه های تهویه هوا می باشد که در سیستم های ایجاد سرمایش هوا و تهویه هوا مورد استفاده قرار می گیرد. این کالا ها از جنس لایه های کاغذ نازک تهیه و تولید می شوند که وظیفه اصلی آن ها جذب آب در متراژ بالا می باشد. 

 کولر های آبی مورد استفاده در منازل با مکانیسم تبخیر آب راه اندازی می شوند که برای راه اندازی این عمل تبخیر نیاز به استفاده از این محصولات می باشد تا بتواند حرارت لازم را انتقال دهد. 

صادرات پد سلولزی

صادرات پد سلولزیامروزه در کشورمان با تولید انبوه و با کیفیت این کالا ها تولید کننده ها توانسته اند به صادرات پد سلولزی بپردازند و آن ها را برای استفاده در بازار های جهانی توزیع کنند. برای صادرات این کالا ها بایستی از مواد اولیه درجه یک استفاده شود و همچنین این ابزار در بسته بندی های شیک و به روز برای عرضه در بازار های رقابتی جهانی توجه شوند.

استفاده از این نوع محصولات در پک های مدرن خود یک نوع تبلیغات رایگان برای تولید کننده ها به شمار می آید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پد های سلولزی مرغداری | موارد استفاده آنها در کشور

کسانی که در امر پرورش مرغ و انواع پرندگان به فعالیت مشغول هستند، به خوبی از این موضوع آگاهی دارند که به وجود آوردن یک هوای بهداشتی و خنک برای مرغ ها و

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام