کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش فرغونی / مشخصات، قیمت و خرید سمپاش فرغونی از دیجی کالا

مشخصات، قیمت و خرید سمپاش فرغونی از دیجی کالا

انواع سمپاش فرغونی نو و دست دوم وارد بازار ها می شود. که توسط شرکت های به نام از قبیل دیجی کالا، صنعت بردیا، و …. فروش این محصولات در بازار ها با خدمات گسترده ای انجام می شود که در این مقاله به بیان شان می پردازیم.

سمپاش های فرغونی را در بازار ها می توان در ظرفیت های متفاوتی تهیه کرد که این عامل در قیمت سمپاش ها تاثیر مستقیم می گذارد. هر کدام از شرکت های تولید کننده محصولات خود را در نمونه های مختلفی در اختیار بازار ها قرار می دهند.

سمپاش فرغونی دیجی کالا

سمپاش فرغونی دیجی کالا

با اندکی دقت و جست و جو در بازار های ایرانی در می یابیم که انواع مختلفی از سمپاش ها به منظور ازبین بردن آفات محصولات کشاورزی در دسترس مشتریان قرار می گیرد. هر کدام از سمپاش ها با ساختار خاصی ساخته می شوند که خریداران با دریافت اطلاعاتی می توانند نیاز های خود را بر طرف کنند. از نظر کارکرد انواع سمپاش فرغونی که در این جا موضوع مورد بحث ما است با همدیگر تفاوت دارند که در این جا به آن ها اشاره می کنیم:

  • انواع سمپاش های فرغونی برقی
  • انواع سمپاش های فرغونی بنزینی
  • انواع سمپاش های فرغونی دستی

سمپاش فرغونی دیجی کالا

فروش سمپاش فرغونی

انواع سمپاش فرغونی را از نظر کارکردی که دارد مورد بررسیی قرار دادیم. از نظر قیمت اگر بخواهیم بررسی کنیم باید بگوییم که سمپاش های برقی از سمپاش های بنزینی و دستی گران تر می باشد و بر همین مبنا کارایی بهتری هم دارد. فروش سمپاش های فرغونی در بازار شهر های مختلفی از کشور مان انجام می شود که در ادامه مطلب به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم:

  • شهر گیلان
  • شهر تهران
  • شهر زنجان
  • شهر کرمان
  • شهر مشهد

سمپاش فرغونی دیجی کالا

راهنمای خرید سمپاش فرغونی نو و دست دوم از دیجی کالا

انواع سمپاش فرغونی در شرکت های تولیدی متعددی برای فروش آماده می شود. این محصولات نو و دست اول هستند که در بالا ترین درجه کیفی ارائه می شوند. بعد از مدتی سمپاش ها به نمونه های دست دوم تبدیل می شوند که با قیمت ارزان تری در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

سمپاش فرغونی دیجیکالا

بهترین مارک سمپاش دستی کدام است

سمپاش های دستی از جمله نمونه هایی هستند در بین سمپاش ها که مصارف آنها برای مراکز کوچک یا باغچه ها صورت می پذیرد. که در بین تمامی نمونه های تولید شده و موجود در بازار مارک ( مورایکو / morayco ) از جمله برند های شناخته شده و معتبر می باشد که طی سالهای اخیر درصد رضایتمندی از این نمونه سمپاش به مراتب در حال افزایش بوده است.

سمپاش فرغونی دیجی کالا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سمپاش

قیمت فروش سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری

قیمت فروش سمپاش فرغونی با توجه به برخی تجهیزات مهم آن، از قبیل، قدرت موتور، …

کانال تلگرام